Kristi Tõetuba

Minu lähenemine on läbinisti kogemuslik. Viimased kümme aastat oma elust olen pühendanud iseenda sisemaailma tundmaõppimisele ja tervendamisele. See on olnud teekond täis uskumatuid kogemusi, minna laskmisi ja tulla lubamisi. Läbi meditatiivsete seisundite olen suutnud ära lahendada väga suure osa psühholoogilistest probleemidest, millel ei paistnud varem olevat ei selget põhjust ega lahendust. Minu enesetervendamise teekond ei ole olnud juhuslik. Seetõttu oman oskusi ja teadmisi, et ka Sind sellel teekonnal juhendada. Igas inimeses on olemas kõik vajalik enesetervendamiseks. Tuleb vaid osata luua õiged tingimused meditatiivse seisundi tekkimiseks, milles muutuvad nähtavaks ja lahustuvad alateadlikud mõtted, tunded ja uskumused. See on teekond inimolemuse sügavustesse, kus sa leiad oma tõelise olemuse, vabaduse ja elujõu.      

Oled oodatud nõustamisele, kui soovid avastada oma sisemaailma tõelist olemust. 

Kohtumise kokkuleppimiseks võta ühendust liivkristi@gmail.com või 53584565.

Orienteeruv nõustamise hind on 30€/tund. Hinna osas on võimalikud ka erikokkulepped. Tasumine arve alusel ülekandega või sularahas pärast nõustamist. 

Kui Sa pole kindel, kas minu lähenemine Sulle sobib, siis:
Loe minu artikleid siit.

Vastan hea meelega ka vaimset arengut puudutavatele küsimustele (tasuta). Oma küsimus(ed) saada liivkristi@gmail.com. Tegelen ka väga raskete ja isiklike teemadega. Täielik konfidentsiaalsus tagatud.

Kohtumiseni!

Kristi