Triinu Kunstikamber

Aitan luua pildilisi ruume ja tekstilisi maastikke, mis oleksid kaunid ja tähenduslikud.

Kunsti valikul näitusele või sisekujundusse lähtun ühelt poolt teose selgroost ja selle painduvusest – et ta oleks iseseisva iseloomu ja kõneka karakteriga, ent samas suudaks kohaneda ruumi ja selle funktsiooniga – ning teiselt poolt teose mõjust vaatajale, kelles kerkivad tunded ja tajud saavad osaks ümbritsevast aurast ja vastupidi. Kunst on sild sise- ja välisilma vahel.  

Kirjutamisel – olgu siis tegu tutvustuste või arvustuste, persoonilugude või grupiintervjuudega – valin teemasid ja isikuid, millel ja kellel on kandepinda nii erialases valdkonnas kui ühiskonnas laiemalt, püüan tabada nende pealispinda ja aluspõhja, tuua esile tuuma ja vahendada seda viimistletult, ärgitada mõtlema kaasa. Tekst on lugu, mis lõppeb lugejas.

Kui soovid tuua kunsti ka enda ellu või anda oma ideedele kirjalikult kõnetav kuju, siis võta palun ühendust: triinu.soikmets@gmail.com või 53 460 556. 

Kliendid: NOAR, NOBA, Maakri Kvartal, Nasdaq Eesti, Capital Investment Group, Okapi Galerii, Galerii Positiiv, Galerii Vernissage, Kultuurileht, kunstnikud Mauri Gross, Mall Nukke, Regina-Mareta Soonsein, Meriliis Rinne.

Kunstiliste kohtumiste ja loovate lugudeni!

Triinu