Soovid edu oma ettevõtmisele, kuid pole kindel, kuidas seda sõnastada? Hea tekst on läbimõeldud ja loogiliselt üles ehitatud, korrektne ja kõnetab lugejat. Paraku nõuab tekstiloome aega ja pühendumist, mida põhitegevuse ja teiste toimetuste kõrvalt tihti puudu jääb. Siin saangi mina appi tulla!

Loon ja toimetan tekste, mis on sisukad ja praktilised, olgu siis tegu arvamusartikli või arvustusega, persooniloo või pressiteatega,  toote- või teenusetutvustusega. Loov- ja tarbetekstidel on erinevad eesmärgid ja sihtgrupid, kelleni jõudmiseks leian sobiva keele tänu oma pikaajalisele kogemusele nii turunduskommunikatsiooni kui kunstiteaduse vallas. Tekst on lugu, mis lõppeb lugejas.

Lisaks korraldan kunstinäituseid ja väljapanekuid, mille juures lähtun ühelt poolt teose selgroost ja selle painduvusest – et see oleks iseseisva iseloomu ja kõneka karakteriga, ent samas suudaks kohaneda ruumi ja selle funktsiooniga – ning teiselt poolt teose mõjust vaatajale, kelles kerkivad tunded ja tajud saavad osaks ümbritsevast ja vastupidi. Kunst on sild sise- ja välisilma vahel.  

Kui soovid anda oma ideedele kirjalikult kõnetav kuju või tuua kunsti ka enda ellu, siis võta palun ühendust: triinu.soikmets@gmail.com või 53 460 556. 

Kliendid: NOAR, NOBA, Maakri Kvartal, Nasdaq Eesti, Capital Investment Group, Okapi Galerii, Galerii Positiiv, Galerii Vernissage, Kultuurileht, Eesti Maalikunstnike Liit, kunstnikud Mauri Gross, Mall Nukke, Regina-Mareta Soonsein, Meriliis Rinne.

Minu ajakirjanduses avaldatud artiklitega saab tutvuda siin ja minu taustaga pikemalt siin.

Loovate lugude ja kunstiliste kohtumisteni!

Triinu