Kes me oleme?


Draakon ja Delfiin eesmärk on toetada inimese arengut kontaktis iseenda, end ümbritseva keskkonna ja kultuuriga. Viime läbi õpitubasid ja koolitusi, pakume loodusturismi- ja kureerimisteenuseid, korraldame noortelaagreid ja talgupäevi.

Draakon ja Delfiin asub kahes kohas korraga, Raplamaal Järvakandi alevis nn Mündi majas ja Tartumaal Vahessaare külas Kivistiku talukohas (täpsemad juhised kohalejõudmiseks). Mõlemad paigad loovad oma eripärase energia ja isiklike lugudega sobiva vundamendi looduslähedasele ja loomingulisele keskkonnale.

Meie tegemiste kohta saad infot siit samast kodulehelt, liitudes uudiskirjaga (info tulevaste ja toimunud sündmuste ning avaldatud artiklite kohta neli korda aastas sinu e-postiaadressile), FB-s hakates lehtede Draakon ja Delfiin ja Kivistiku jälgijaks.

MTÜ Draakon ja Delfiin asutajad kohtusid 15 aastat tagasi Emajõe kallastel… Kui vaid kallastel oleksid kõrvad ja silmad, millest kõigest võiksid nad kõneleda! Aga kuna nad seda sugugi ei või, siis räägivad kohtujad endast ise.

Kristi ja Triinu

Kristi Liiv:

“Kogu elu olen tundnud sügavat huvi inimeseks olemise suurte küsimuste vastu nii sotsiaalses, psühholoogilises, kultuurilises kui eksistentsiaalses võtmes. Huvist on välja kasvanud elustiil, mis on juhitud pidevast sisemisest arengust. Tunnen sügavat sidet looduse ja loodusrahvastega ning püüan oma igapäevast elu üha enam loodusega kooskõlla viia.
Olen töötanud Tartu Ülikoolis tervishoiu valdkonna analüütiku ja kommunikatsiooni spetsialistina, tegutsenud projektijuhi ja muuseumipedagoogina. Kõige pikemalt ja pühendunumalt olen tegutsenud noorte nõustaja ja juhendajana erinevatel ametikohtadel.
Tartu Ülikoolis olen õppinud sotsioloogiat ja sotsiaaltööd, ajakirjandust ning omandanud teadusmagistri kraadi rahvatervishoiu erialal.”

Triinu Soikmets:

“Olen vabakutseline kuraator ja kirjutaja, kelle huviorbiidis on visuaalkultuur ja selle sotsiaal-psühholoogiline kontekst.
Olen töötanud nii arendaja ja turundajana erinevates riigiettevõtetes kui psühhiaatriakliiniku assistendi ja eragalerii galeristina, teinud vabatahtlikku tööd nii kultuurivallas kui sotsiaalsfääris.
Õppinud olen filosoofiat ja turunduskommunikatsiooni Tartu Ülikoolis, kunstiteadust Eesti Kunstiakadeemias, kirjandust Norra Teadus- ja Tehnikaülikoolis, visuaalkunstiteraapiaid Tallinna Ülikoolis. Lisaks olen võtnud kursuseid maalimises, joonistamises ja keraamikas ning tegelen fotograafiaga.”×
×

Cart