Tere tulemast Kivistiku talukohta!

Kivistiku talukoha ostis Minna Tilk 1918. aastal hõberublade eest. Praegu kuulub talukoht Minna lapselapselastele Kristi Liivale ja Piia Rajastele, kes on hävinud hoonete asemele rajamas uut, looduslikest materjalidest ja traditsioonilistest väärtustest lähtuvat elamis- ja kooskäimispaika.

 

Maalilise Kavilda ürgoru serval asuv Kivistiku talukoht on ideaalne koht vaikseks puhkuseks või loometegevuseks üksi või väikeste gruppidena rändajatele (majutust saame pakkuda korraga kuni 10-le inimesele rehepealses, telkides, tähistaeva või heinarõugu all). Soovime, et meie juures viibides sinu mõttemeel rahuneks, saaksid taas ühendust oma enda olemuse, loovuse ja kõrgemate jõududega. Selleks korraldame oma külalistele majutust, toitlustust, näituseid, töötubasid, matkasid ja lõkkeõhtuid. Teadvust ja teadlikkust toitva keskkonna hoidmiseks ei ole Kivistiku talukohas lubatud alkoholi ja teiste psühhotroopsete ainete kasutamine. Kui soovid kaasa võtta oma lemmiklooma, anna sellest meile palun eelnevalt märku.

Kivistiku talukoha leiad sisestades GoogleMapsi MTÜ Draakon ja Delfiin (Vahessare küla, Elva vald, Tartumaa; Puhja-Elva teel pöörata Kobilu teeristi bussipeatuse juurest alla oru poole).