uudiskirja päis v2

Luulerästas ja pilliroog

Just nüüd saabus trükikojast Piia Rajaste teine luulekogu "Luulerästas". Luulerästas on üks selline lind, kes lendleb talvest kevadesse ja suvest sügisesse - igasse aastaaega. Raamatus on vaikseid märkamisi ning lootusrikkad rõõmupeegeldusi teekonnal oma lätete ja sügavuse juurde. Luulerästas võib teha pesa sinugi südamesse... kui sa lubad. Luulekogu on saadaval meie e-poes.
Oma lähedaste ja heade sõprade tänamiseks oleme kokku pannud uued ja veelgi uhkemad pilliroost kaunistuste valmistamise komplektid, mida saad osta samuti meie e-poest. Juhendavad videod leiad meie Youtube'i kanalilt.
luulerästas

Piiripealsed kaadrid ja maaliline aianurk

Mündi maja alustas teist poolaastat uue kunstiürituse "On the Edge Fest" korraldamises kaasalöömisega, mis tänavu keskendus Ukraina dokumentaalfotograafiale ja soovib edaspidigi avada sotsiaalselt olulisi teemasid just eheda dokumentaalfoto kaudu. Reisijate tänaval Balti jaama ja Telliskivi Loomelinnaku vahel Tallinnas saab väliekspositsiooni vaadata veel vähemalt aasta lõpuni. Loe ka Triinu Soikmetsa teemakohast analüüsi "Mitu pilku pildile kui asitõendile."
Vaade Reisijate tänavale Balti jaama poolt Foto Andrii Mur (1)
Lisaks aitasime tutvustada noorte kunstnike loomingut alustavale kollektsionäärile grupinäitusel "Sinu esimene kunstikogu" Victoria Olt Galeriis ning kureerida Vano Allsalu äsja avatud isikunäitust "Nurk ja aed" Vernissage Galeriis. Uus aasta toob kindlasti juba uusi näituseid ja artikleid, palju värve ja mõtteid!

Uued ajad, uued majad

Kivistiku talukohas möödus suvi töö tähe all ja tänaseks saame juba oma töö vilju nautida! Pärast 26 aastast pausi on Kivistikul jälle korsten suitsemas ja pererahvas saab esimest talve vastvalminud rehielamus elada. Lisaks sai katuse alla ka Piia savimajake, mille ehitamist tutvustavat videot saad vaadata siin. Täname kõiki, kes nõu ja jõuga abiks käisid!

näitusel
savimaja

Kivistiku matkaraja näitused

Kivistiku talukoha näituseid "Tavaliste taimede tarkus" ja "Luulerästa sünd" külastas sel suvel sadu koolilapsi ja pisut vanemaidki looduse- ja luulesõpru. Tegime taimekollaaži ja ehitasime roigasaeda. Täname kõiki külalisi ja anname teada, et järgmisel suvel avame matkarajal jälle uued näitused - "Tiivuliste tuules" ja "Tulen tuleks". Ole asjaga kursis jälgides meie FB lehte või kodulehte!
Soovime kõigile lumeküllast pühadeaega ja imelist uut aastat!
facebook youtube website