uudiskirja päis v2
27. juuni 2020

Meie oma YouTube'i kanal!

Draakoni ja Delfiini YouTube'i kanalil saad jälgida, kuidas toimetatakse koos loodusega Kivistiku talukohas (permakultuur, loodusehitus, ehitus taaskasutatavatest materjalidest). Samuti avaldame jõudu mööda õppevideosid käsitöö- ja kunstihuvilistele (tulemas rookroonide meisterdamine). Aeg-ajalt võib sekka lipsata ka mõni juhuslikust mõttevälgatusest sündinud video! Vaata ja telli siin.
Untitled
67753427_102001431147811_2942944576568033280_n

Avatud Talude päev

19. juulil kell 10-17 saab Avatud talude päeva raames taaskord külastada Kivistiku talukohta. Avatud on kohvik, kunstihuvilisi ootab Triinu Soikmetsa vabaõhumaali töötuba keset kive ja kaski, kell 12 ja 13 toimuvad loodusluuleretked Piia Rajaste juhendamisel (loodusluule matkarada jääb avatuks terve päeva jooksul; esitletakse ja müüakse värsket luulekogu "Jääeijää"), Kivistiku talukoha tegemisi (permakultuur, loodusehitus) tutvustab talu perenaine Kristi Liiv. Vaata ja loe lisa siit.
Kivistiku talukoha leiad Google mapsi ja teiste navigatsiooniprogrammide abil sisestades sihtkohaks MTÜ Draakon ja Delfiin. Aadress Kivistiku, Vahessaare küla 61215, Elva vald, Tartumaa.

Luulerada Kavilda ürgorus

19. juulist 20. septembrini ootab Kavilda ürgoru nõlvadel külastajaid Piia Rajaste luulenäitus "Samm-sammult metsa poole...". Matkaraja suurematele puudele kinnitatud loodusest inspireeritud eneseavastuslikud mõttekäigud viivad külalise meditatiivsele rännakule iseendasse. Näitust võib külastada igal päeval ja kellaajal. Näitus algab Kivistiku talukoha värava juurest (kui värav on lukus, siis siseneda värava kõrvalt). Matkarada on tähistatud viitadega. Raja lõpus asub allikas, kus rännakult tulija saab soovi korral janu kustutada. Raja läbimine võtab 30-45 minutit. Rada ei sobi liikumisraskustega inimestele. NB! Palun matkarajal liikuda vaikselt, et metsaelanikke mitte häirida!

  IMG_6517
  IMG_5002

  Elva Elamusfestival ja Järvakandi kodukohvikute päev

  22. augustil toimetame kahes kohas korraga - osaleme esmakordselt Elva Elamusfestivalil Verevi rannas kell 13-18 ja teist korda Järvakandi kodukohvikute päeva Mündi majas kell 10-13. Elamusfestivalil loeme luuletusi ja meisterdame männikäbidest lilli, jagame osalejatele ülesandeid ja kui loosiõnn naeratab, ka auhindu! Kodukohvikute päeval pakume head ja paremat suupoolist ning esitleme äsja Positiivi galeriis lõppenud fotonäitust.

  Artiklid

  Kristi viimaseid artikleid saad lugeda juuresolevast loetelust pealkirjadele klikkides.

  Kui mõttemeel viib meeleheitele
  Hirm olla tugev
  Teada, tähendab vastutada
  Loodus ja vaimne areng
  Kas sa mäletad?
  Vaimsus ja füüsiline reaalsus
  IMG_47521
  David Hockney. Pea meeles, et kevadet ei saa tühistada. 2020
  Triinu kirjutatud artiklitest saab jooksva ülevaate kodulehelt. Viimased lood räägivad kunstist kriisi ajal ja graafikakunsti eripärast ning sisearhitektidest Hillar Mändist, Aet Seirest ja Irene Randrüütist.
  facebook youtube website