uudiskirja päis v2
30. september 2020

Tagasivaade suvele

Soojad ilmad peletasid pisikud korraks suveunne ja nii saime meiegi oma uksed külalistele avada: juunis korraldasime fotonäituse, juulis avasime avatud talude päeval matkaraja ja andsime välja luulekogu (saadaval meie e-poes ja Rahva Raamatu kauplustes), augustis osalesime Elva Elamusfestivalil ja Järvakandi Kodukohvikute päeval. Väike märk sellest kõigest jäi maha ka meie FB pildipanka.
Untitled
IMG_7131

Tee- ja taimemaja

Sügisese pööripäeva paiku kasvas – justkui seen pärast vihma – Mündi maja aianurka klaasist majake, kus teetassi taga pimenevaid õhtuid nautida ja kevade saabudes köögivilju kasvatada. Taaskasutuspõhimõttel rajatud ehitise juures läksid käiku vanad aknad-uksed ja puitlaudis. Lõbus video kogu protsessist on laetud meie Youtube’i kanalisse, kuhu lisandub lähiajal ka põhjalikum tutvustus põhu-saviehitusest Kivistiku talukoha kuningliku välikäimla näitel ja klipp sügisestest permapeenardest.

Töötubade tellimine

Meisterdamine rahustab meeli, arendab loovust ja käelist osavust ning avab uusi tajumaailmu. Käsitöö on omamoodi meditatsioon, mida on meie esivanemad aastatuhandeid praktiseerinud. Töötubades pakume võimalust loodusel, loovusel ja inimesel loomisprotsessis üheks saada kasutades võimalikult palju looduslikke- ja taaskasutusmaterjale - loe lähemalt meie kodulehelt. Sügis-talvisel hooajal soovitame pilliroost ja männikäbidest kaunistuste valmistamise töötuba. Kui aga soovid kodus omaette või perega meisterdada, siis on meie e-poest võimalik tellida rookroonide meisterdamise komplekte.

    rookroon
    Untitled4

    Artiklid

    Kristi kirjasulg võttis suveks puhkuse, et teha ruumi labidale ja teistele tööriistadele – Kivistiku talukohas valatakse vundamenti uuele uhkele hoonele ja vesioinas täidab värskelt kaevatud tiiki. Triinu kirjutistest saab endiselt ülevaate kodulehelt, kus viimased lood räägivad kunstist galeristi kodus ja vihmasest kunstibiennaalist, aga ka tema enda linna-teemalisest fotonäitusest ja Mara Ljutjuki mälu-teemalisest maalinäitusest.
    facebook youtube website