uudiskirja päis v2
25. märts 2021

Pärast pikka talve oleme jälle kevadesse jõudmas. Jäised talveõhtud kinkisid võimaluse toasoojas käsitööga tegeleda ja nõnda oleme e-poodi lisanud kaks uut toodet! Hoogsasti valmistume ka suvisteks sündmusteks ja ehitusprojektideks. Täpsem info kõigi sündmuste kohta jooksvalt kodulehel ja FB lehel. Olge kuuldel ja olge terved!
IMG_3647
Käsitöökaartid

Uut e-poes!

Piia ja Kristi käekesed on valmis meisterdanud peavõrud ja kaardid, mis on ilusaks kingiks igaühele, kes hindab looduslähedasi materjale ja personaalset lähenemist. Iga peavõru ja kaart on unikaalne käsitöö, mille valmistamisel on kasutatud maksimaalselt looduslikke materjale ja hingesoojust.
Ilukirjakunsti, mis Piia käe läbi ka Sinu õnnitluskaardile võib jõuda, saad vaadata siin.

Kevadised talgud

2.-3. aprill teeme Kivistiku talumetsas koristustöid, mille käigus kogume materjali roigasaia ehitamiseks, hakkepuidu ja lõkke tegemiseks. 1. mail võtame käsile Mündi maja vana kanala, kuhu on plaanis rajada avar sauna eesruum, kus edaspidi ka kõigile avatud sündmusi korraldada.
oksatalgud
Kaelkoogud

See oli ju 100 aastat tagasi!

Kivistiku talukohas seame mai lõpus üles lihtsas ja humoorikas võtmes näituse, mis tutvustab argielu Eestimaa taludes 20.sajandi esimesel poolel. Ehk õnnestub minevikust kasvõi tunnetuslikult üles leida midagi, mis hinge helisema paneb ja see tagasi oma argiellu tuua?
Triinu uuematest kirjatöödest saad ülevaate siin.

Lähikuudel on tulemas uued videod Kivistiku talukoha saun-kasvuhoone ehitamisest ja roigasaia rajamisest.

Kuna kõik uus saab alguse inimese sisemusest, siis on koroonaaeg suurepärane iseendasse vaatamiseks ja oma tõeliste soovide ja unistuste märkamiseks...
facebook youtube website